KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7797670
nr 779 7670
Akvarell
A. T. G, Axel-Theodor Gellerstedt, Hirschborn, signerad-85, motivets mått: 11x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:33:33
850 kr
850 kr